Állásajánlataink: nyitott pozíciók

Pénzügyi & ügyvezetői asszisztens

MI LESZ A FELADATOD A CSAPATBAN?

  • pénzügyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • vállalatirányítási rendszer kezelése;
  • bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése
  • utalások rögzítése;
  • kimenő számlák kezelése, postázása;
  • iroda kommunikációjának támogatása (telefonhívások kezelése, faxok, e-mailek);
  • árajánlatok előkészítése;
  • döntéselőkészítési folyamatok managelése;
  • dokumentumok iktatása, scannelése, lefűzése;
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása;
  • riportok készítésében való részvétel.

HA MAGADRA ISMERSZ EZEKBEN:

  • nagyfokú önállóság, precizitás;
  • legalább középfokú végzettség;
  • jó kommunikációs és szervező készség;
  • új ismeretek iránti fogékonyság és gyors tanulási készség;
  • megoldásorientált attitűd;
  • számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek.

HA MÉG EZ IS VAN NEKED, AKKOR AZTÁN…

  • pénzügyi alapismeretek;
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (pénzügy és/vagy asszisztencia);
  • nyomdai, esetleg digitális tapasztalat.

TŐLÜNK MIRE SZÁMÍTHATSZ:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • kellemes munkakörnyezet, támogató csapat;
  • versenyképes fizetés;
  • teljes munkaidős munkaviszony.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Csak küldj egy e-mail a forgo@creativeprint.hu e-mail címre;
  • A tárgyban jelöld: "Jelentkezés: pénzügyi&ügyvezetői asszisztens";
  • Írd le, miért keltettük fel érdeklődésedet;
  • Add meg az elérhetőségeidet;
  • Csatolj egy önélretrajzot;
  • Csak ennyi;

Nyomdai kalkulátor, gyártmánygazda

Milyen munkakörre keressük csapattagunkat?

  • Árajánlatkérések és megrendelések felvétele;
  • Tájékoztatás a nyomdai szolgáltatásairól emailben és telefonon;
  • Árajánlatok számolása, megrendelések nyomdai folyamatba helyezése.

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Ügyfélkapcsolatban szerzett jártasság;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Számítógépes ismeretek;
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Jó megjelenés, határozott személyiség.

Ha még ezzel is, akkor hűha! De ez azért túlzás lenne, mi is érezzük:

  • Nyomdai tapasztalat;
  • Magabiztos nyomdaipari jártasság;
  • Digitális és ofszet nyomdatechnológiai ismeretek;
  • Scroll program ismerete;
  • Angol nyelvtudás.

Te mit várhatsz tőlünk?

  • Stabil, hosszútávú foglalkoztatás;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet;
  • Modern géppark és technológia;
  • Izgalmas projektek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, családias csapat.

  • A tárgyban jelöld: "Jelentkezés: nyomdai kalkulátor, gyártmánygazda";

AJÁNLATKÉRÉS

 Szórólap  Trükkök

Töltsd le az ingyenes ebook-ot most!
Hogyan készítsünk sikeres szórólapot?
Mikor? Miért? Kinek? Hogyan? Mennyit?
Most megválaszoljuk!
close-link